Villa til salg i Cabo Roig

Bolig ID: R5104735

€1,575,000 - €1,575,000

7,646 €/m2


206
-
206
4
-
4
soveværelser
5
-
5
Badeværelser
35
terrace
894
-
894
Grundareal

Ny udvikling: Priser fra 1,575,000 € til 1,575,000 €. [Senge: 4 - 4] [bade: 5 - 5] [bygget størrelse: 206.00 m2 - 206.00 m2]

Denne imponerende villa står som vores mesterværk, omhyggeligt udvalgt fra materialerne til de fængslende mønstre, der skaber en følelse af tidløs skønhed i alle dens rum.

Med æstetisk og funktionel planlægning i tankerne, præsenterer boligen et gennemtænkt design, der optimerer pladsen og forbedrer hverdagen.

De generøse vinduer fylder interiørene med behageligt naturligt lys og skaber en problemfri forbindelse til omgivelserne.

At bo i dette kysthus betyder at nyde nærheden til havet, hvilket giver beboerne mulighed for at omfavne den afslappende effekt af kystlivet. De forfriskende havbriser øger yderligere charmen ved denne enestående ejendom.


Egenskaber

Climate control

  • Præinstalleret A/C

Condition

  • NyByggeri

Features

  • dresser-wardrobe
    Indbyggede Garderobeskabe
  • bus-2
    Tæt På Transport
  • Privat Terrasse
  • home-improvement-12_1
    Vaskehus
  • En-Suite Badeværelse
  • Jacuzzi
  • Barbeque

Garden

  • Privat

Kitchen

  • Fuldt Udstyret
  • Køkken-Stue

Parking

  • Garage
  • Carport
  • Mere end én
  • Privat

Pool

  • Privat

Security

  • Lukket Kompleks
  • mobile-phone-blackberry-2
    Dørtelefon

Setting

  • Nær Forretninger
  • Nær Havet
  • shanty-house-village-1
    Nær By

Udsigt

  • Have
  • Pool

Beliggende i

Købekraft

Beregn din månedlige afdrag på lån

Din forventede månedlige ydelse

Bliv forhåndsgodkendt

Bolig-udland samarbejder med Mortage Direct

Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.

Mere info

Købsomkostninger

Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.

Samlede udgifter

Du kan måske også lide disse boliger