Vores team

Vores team af ejendoms eksperter tager hånd om alt arbejdet, uanset om I er her for at købe eller sælge en bolig.

Med stor ydmyghed, tager vi opgaven til os og I vil opleve, at hele vores team af dedikerede medarbejdere er 100% engageret igennem hele processen. 

Vi ser os selv, som vores kunders, personlige rådgiver og sparringspartner.

Profile picture for user christian@homes-abroad.com

Christian Boesen

Indehaver/Direktør

Profile picture for user louise@homes-abroad.com

Louise Sass

Administration

Profile picture for user simon@homes-abroad.com

Simon Mosel

Områdeansvarlig

Costa del Sol
Profile picture for user pn@homes-abroad.com

Peter Nielsen

Områdeansvarlig

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user mikael@homes-abroad.com

Mikael Ingelsbo

Områdeansvarlig

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user jesper@homes-abroad.com

Jesper Bejerholm

Områdeansvarlig

Costa Blanca
Costa Cálida
Profile picture for user sascha@homes-abroad.com

Sascha Rudkjøbing

Områdeansvarlig

Costa Valencia
Costa Azahar
Profile picture for user frederik@homes-abroad.com

Frederik Svane

Områdeansvarlig

Costa Barcelona
Costa Brava
Profile picture for user bitten@homes-abroad.com

Bitten Munck Larholm

Områdeansvarlig

Baleariske Øer
Profile picture for user betina@homes-abroad.com

Betina Folden

Områdeansvarlig

Kanariske Øer
Profile picture for user marlene@homes-abroad.com

Marlene Leon

Salgsagent

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user monika@homes-abroad.com

Monika Silva

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user nk@homes-abroad.com

Nina Krebs

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user adam@homes-abroad.com

Adam Byström

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user natascha@homes-abroad.com

Natascha Madsen

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user tl@homes-abroad.com

Tanya Lucia

Salgsagent

Costa Valencia
Profile picture for user lucas@homes-abroad.com

Lucas Maraver Martínez

Salgsagent

Costa Valencia
Profile picture for user christoffer@homes-abroad.com

Christoffer Kaarøe

Salgsagent



Andre sider