Vores team

Vores team af ejendoms eksperter tager hånd om alt arbejdet, uanset om I er her for at købe eller sælge en bolig.

Med stor ydmyghed, tager vi opgaven til os og I vil opleve, at hele vores team af dedikerede medarbejdere er 100% engageret igennem hele processen. 

Vi ser os selv, som vores kunders, personlige rådgiver og sparringspartner.

Profile picture for user christian@homes-abroad.com

Christian Boesen

Indehaver/Direktør

Profile picture for user louise@homes-abroad.com

Louise Sass

Administration

Profile picture for user trine@homes-abroad.com

Trine Tvile

Administration

Profile picture for user vincent@homes-abroad.com

Vincent Christoffersen

Områdeansvarlig

Costa del Sol
Profile picture for user simon@homes-abroad.com

Simon Mosel

Områdeansvarlig

Costa del Sol
Profile picture for user tine@homes-abroad.com

Tine Villanueva

Områdeansvarlig

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user jesper@homes-abroad.com

Jesper Bejerholm

Områdeansvarlig

Costa Blanca
Costa Cálida
Profile picture for user kasper.thomsen@homes-abroad.com

Kasper Thomsen

Områdeansvarlig

Costa Blanca Nord
Costa Blanca
Profile picture for user sascha@homes-abroad.com

Sascha Rudkjøbing

Områdeansvarlig

Costa Valencia
Costa Azahar
Costa de Almería
Profile picture for user frederik@homes-abroad.com

Frederik Svane

Områdeansvarlig

Costa Barcelona
Costa Brava
Profile picture for user bitten@homes-abroad.com

Bitten Munck Larholm

Områdeansvarlig

Baleariske Øer
Profile picture for user betina@homes-abroad.com

Betina Folden

Områdeansvarlig

Kanariske Øer
Profile picture for user erik.kryger@homes-abroad.com

Erik Kryger

Køberrådgiver & delebolig ansvarlig

Profile picture for user mikael@homes-abroad.com

Mikael Ingelsbo

Salgsagent

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user marlene@homes-abroad.com

Marlene Leon

Salgsagent

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user christoffer@homes-abroad.com

Christoffer Kaarøe

Køberrådgiver



Andre sider