Vores team

Vores team af ejendoms eksperter tager hånd om alt arbejdet, uanset om I er her for at købe eller sælge en bolig.

Profile picture for user christian@homes-abroad.com

Christian Boesen

Indehaver/Direktør

Profile picture for user lotte@homes-abroad.com

Lotte Kristiansen

Områdeansvarlig

Costa del Sol
Profile picture for user tine@homes-abroad.com

Tine Villanueva

Områdeansvarlig

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user line@homes-abroad.com

Line Lützow

Områdeansvarlig

Costa Blanca
Costa Blanca Nord
Profile picture for user sascha@homes-abroad.com

Sascha Rudkjøbing

Områdeansvarlig

Costa Valencia
Costa Azahar
Profile picture for user sabina@homes-abroad.com

Sabina Hashmi

Områdeansvarlig

Costa Barcelona
Costa Brava
Profile picture for user bitten@homes-abroad.com

Bitten Munck Larholm

Områdeansvarlig

Baleariske Øer
Profile picture for user betina@homes-abroad.com

Betina Folden

Områdeansvarlig

Kanariske Øer
Profile picture for user louise@homes-abroad.com

Louise Sass

Administration

Profile picture for user trine@homes-abroad.com

Trine Tvile

Områdeansvarlig

Costa de Almería
Profile picture for user jesper@homes-abroad.com

Jesper Bejerholm

Salgsagent

Costa Blanca
Costa Cálida
Profile picture for user vincent@homes-abroad.com

Vincent Christoffersen

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user kasper.thomsen@homes-abroad.com

Kasper Thomsen

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user simon@homes-abroad.com

Simon Mosel

Salgsagent

Costa del Sol
Profile picture for user mikael@homes-abroad.com

Mikael Ingelsbo

Salgsagent

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user sanna@homes-abroad.com

Sanna Emilia

Salgsagent

Costa Blanca
Costa Blanca Nord
Profile picture for user cecilie@homes-abroad.com

Cecilie Gansmoe

Salgsagent

Costa Blanca
Costa Blanca Nord
Profile picture for user marlene@homes-abroad.com

Marlene Leon

Salgsagent

Costa del Sol Øst
Costa Tropical
Profile picture for user erik.kryger@homes-abroad.com

Erik Kryger

Finansierings & køberrådgiver

Profile picture for user mathias.mark@homes-abroad.com

Mathias Mark

Salgsagent

Costa Blanca
Costa Blanca Nord
Profile picture for user christoffer@homes-abroad.com

Christoffer Kaarøe

Salgsagent

Profile picture for user anders@homes-abroad.com

Anders Thy Christensen

Social Media



Andre sider