€2,250,000 - €2,495,000

3,594 €/m2


626
-
732
4
-
5
soveværelser
4
-
5
Badeværelser
96
terrace
0
-
0
Grundareal

Ny udvikling: Priser fra 2,250,000 € til 2,495,000 €. [Senge: 4 - 5] [bade: 4 - 5] [bygget størrelse: 626.00 m2 - 732.00 m2]

Vi præsenterer dette projekt – en samling af ni luksusvillaer i den veletablerede urbanisering El Paraíso på Den Nye Gyldne Mil. Beliggende mellem San Pedro og Estepona, kun 10 minutters kørsel fra det berømte Puerto Banús og den gamle bydel i Marbella.

Udviklingen består af ni fritliggende villaer, som varierer en smule i størrelse, stil og layout, men som alle er bygget med samme høje kvalitetsstandarder og finish. Hver villa er i tre etager og vender mod sydøst, med en rummelig og elegant stue og spisestue i stueetagen i åben planløsning samt et moderne og funktionelt køkken med integrerede hvidevarer fra førende tyske producenter, der kombinerer smart teknologi og varmt arkitektonisk design.

Stuen har direkte adgang til den private terrasse, have og swimmingpool. Soveværelserne har eget badeværelse, elektriske persienner og trægulve. Derudover er der gulvvarme i hele boligen, hvilket skaber varme og elegance og kombinerer funktionalitet med komfort. Den store, multifunktionelle kælder kan tilpasses fuldt ud med mulighed for at tilføje flere soveværelser, fitnessrum, spillerum, studie osv.
Der er 2–3 overdækkede parkeringspladser til hver villa. Alle boliger er færdigbyggede og klar til indflytning.


Egenskaber

Climate control

  • Gulvvarme

Features

  • Privat Terrasse
  • Satelit TV
  • Motionsrum
  • board-game
    Spillerum
  • En-Suite Badeværelse
  • wood-material-1
    Trægulv
  • cellar-3
    Kælderen

Garden

  • Privat

Kitchen

  • Fuldt Udstyret

Orientation

  • Sydøst

Parking

  • Carport
  • Mere end én
  • Privat

Pool

  • Privat

Security

  • Elektriske skodder
  • Alarm

Beliggende i

Købekraft

Beregn din månedlige afdrag på lån

Din forventede månedlige ydelse

Bliv forhåndsgodkendt

Bolig-udland samarbejder med Nykredit

Få en tryg bolighandel i Spanien med dansk realkredit.

Mere info

Købsomkostninger

Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.

Samlede udgifter

Du kan måske også lide disse boliger

4 sovevær. · 3 badevær. · 264 m²
€2,250,000 - €2,250,000
REF. ID: R5120662
Nybyg/ Projektsalg
3 sovevær. · 3 badevær. · 226 m²
€1,440,000 - €1,770,000
REF. ID: R4767895
Nybyg/ Projektsalg