Lejlighed til salg i Torrevieja

Bolig ID: BSUCBS-EW153

€199,000

2,926 €/m2


68
2
soveværelser
1
Badeværelser

Smuk og indflytningsklar lejlighed med pool og elevator

Denne smukke og hyggelige lejlighed på 68 m² fremstår i god stand og er klar til indflytning. Boligen er velindrettet og egner sig både som helårsbolig, feriebolig eller investering.

Lejligheden indeholder to gode soveværelser med indbyggede garderobeskabe samt et lyst og velholdt badeværelse. Opholdsområdet består af en hyggelig stue i åben forbindelse med køkkenet, hvor bardisken skaber en naturlig opdeling og et socialt samlingspunkt. De store vinduespartier giver et flot lysindfald og bidrager til en smuk udsigt og en behagelig atmosfære.

Boligen har adgang til en dejlig terrasse og er østvendt, hvilket giver et behageligt morgenlys. Der medfølger desuden et praktisk opbevaringsrum.

Lejligheden er beliggende på 3. sal mod gaden i en ejendom med to elevatorer og adgangsforhold tilpasset bevægelseshæmmede, hvilket sikrer høj komfort i hverdagen.

Ejendommen tilbyder en indbydende fælles pool omgivet af grønne fællesarealer, ideelle til afslapning. Området er roligt og velfungerende med behagelige naboer og en god stemning.

En velholdt lejlighed med gode faciliteter, flot lys og attraktiv beliggenhed – klar til sin nye ejer.


Egenskaber

Features

  • dresser-wardrobe
    Indbyggede Garderobeskabe
  • lift
    Elevator
  • Privat Terrasse
  • dresser-drawers-5
    Pulterrum

Orientation

  • Øst

Pool

  • Fælles

Beliggende i

Købekraft

Beregn din månedlige afdrag på lån

Din forventede månedlige ydelse

Bliv forhåndsgodkendt

Bolig-udland samarbejder med Mortage Direct

Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.

Mere info

Købsomkostninger

Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.

Samlede udgifter

Du kan måske også lide disse boliger