Byhus/Rækkehus til salg i La Línea

Bolig ID: R5390713

€932,000 - €955,000

7,115 €/m2

131
-
133
4
-
4
soveværelser
4
-
4
Badeværelser
97
terrace
13
-
20
Grundareal

Ny udvikling: Priser fra 932,000 € til 955,000 €. [Senge: 4 - 4] [bade: 4 - 4] [bygget størrelse: 131.00 m2 - 133.00 m2]

Udviklingen er en eksklusiv nybyggerpromovering beliggende i første række ved stranden, i Torrenueva-sektoren, ved siden af La Alcaidesa og kun få minutter fra Sotogrande og Gibraltar.

Projektet er placeret i et privilegeret naturligt miljø, i et af de sidste uberørte kystområder, med åbne udsigter over havet og Gibraltarklippen, med direkte adgang til stranden.

Udviklingen omfatter 118 boliger med 1, 2 og 3 soveværelser, inklusive lejligheder og rækkehuse, alle designet til at maksimere naturligt lys, udsigter og komfort. Boligerne har rummelige terrasser og inkluderer parkeringsplads og opbevaringsrum.

Udviklingen tilbyder komplette fællesområder designet til velvære og den mediterrane livsstil, herunder swimmingpool, fitnesscenter og coworking spaces, alt sammen i et privat og velholdt miljø.

En unik mulighed for at nyde en bolig ved stranden i en rolig beliggenhed, der alligevel er perfekt forbundet med Sotogrande, Estepona og Marbella.

• Motionsrum
  • dresser-drawers-5
    Pulterrum
  • home-improvement-12_1
    Vaskehus
  • En-Suite Badeværelse
  • Termoruder
  • cellar-3

• Nær Havet
  • shanty-house-village-1
    Nær By

Udsigt

  • Hav
  • Pool