Stueetagelejlighed til salg i Pego

Bolig ID: R5383780

€205,680 - €275,012

2,420 €/m2

85
-
140
2
-
3
soveværelser
2
-
2
Badeværelser
16
terrace
0
-
32
Grundareal

Ny udvikling: Priser fra 205,680 € til 275,012 €. [Senge: 2 - 3] [bade: 2 - 2] [bygget størrelse: 85.00 m2 - 140.00 m2]

Dette moderne boligprojekt på Passeig del Clot i Pego er designet til at tilbyde komfort, privatliv og livskvalitet. Beliggende i et godt forbundet område er det tæt på alle nødvendige faciliteter og kun få minutter fra havet og bjergene. Naturligt middelhavssollys fylder hver bolig og skaber lyse og indbydende rum.

Interiøret er designet til at maksimere naturligt lys og daglig komfort. Rene linjer, varme materialer og bløde farver skaber en rolig og elegant atmosfære. Åbne planløsninger forbinder køkken, spiseområde og stue med terrasser og haver gennem store vinduer, hvilket skaber en harmonisk overgang mellem inde og ude.

Udendørsområderne afspejler middelhavslivsstilen med en fælles swimmingpool omgivet af lokal vegetation og naturlige materialer, der skaber et fredeligt miljø.

Hver bolig har privat parkeringsplads og opbevaringsrum for ekstra bekvemmelighed. En elevator forbinder kælderen direkte med boligetagerne og sikrer nem adgang i hele bygningen.

Projektet ligger i et roligt boligområde i gåafstand til skoler, sundhedscenter, sportsfaciliteter, grønne områder og legepladser.

Indbyggede Garderobeskabe
  • bus-2
    Tæt På Transport
  • Privat Terrasse
  • dresser-drawers-5
    Pulterrum
  • En-Suite Badeværelse
  • Termoruder
  • cellar-3
    Kælderen

Garden

  • Fælles
  • Privat
  • Anlagt

Kitchen

  • Køkken-Stue