4,250 €/m2
Duplex med havudsigt, tagterrasse og fælles pool i Peñoncillo, Torrox Costa
Beliggende i et lille og velholdt boligområde med kun 20 ejendomme i det eftertragtede Peñoncillo-område i Torrox Costa, tilbyder denne lyse sydvendte duplex en fantastisk havudsigt og afslappet kystliv i gåafstand til stranden.
Hovedetagen er fyldt med naturligt lys og består af et moderne køkken, gæstetoilet samt en rummelig stue med et stort vindue med havudsigt. Herfra er der adgang til en privat balkonterrasse.
Underetagen har to soveværelser, et stort badeværelse og et opbevaringsrum. Det ene værelse bruges i øjeblikket som ekstra stue, hvilket giver fleksibilitet. Begge værelser har direkte adgang til en stor privat terrasse, ideel til solbadning i fred og ro.
Højdepunket er tagterrassen med grillområde og plads til udendørs spisning med åben havudsigt.
Fællesskabet har en fælles pool og velholdte haver samt flere chiringuitos og restauranter i nærheden.
Ejendomme her kommer sjældent til salg, hvilket gør dette til en enestående mulighed som feriebolig, investering eller helårsbeboelse.
Egenskaber
Climate control
-
A/C
Condition
-
Meget God
Features
-
Indbyggede Garderobeskabe
-
Privat Terrasse
-
Solterasse
-
WiFi
-
Barbeque
Furniture
-
Kan købes
Garden
-
Fælles
Kitchen
-
Fuldt Udstyret
Orientation
-
Syd
Pool
-
Fælles
Security
-
Lukket Kompleks
Setting
-
Strand Første Række
-
Nær Forretninger
-
Nær Havet
-
Nær By
-
Aflukket boligområde
-
Strandkompleks Første Række
Utilities
-
Elektricitet
-
Drikkevand
Udsigt
-
Hav
-
Strand
Beliggende i
Købekraft
Beregn din månedlige afdrag på lån
Din forventede månedlige ydelse
Bliv forhåndsgodkendtBolig-udland samarbejder med Mortage Direct
Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.
Mere infoKøbsomkostninger
Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.