2,849 €/m2
Nyrenoveret stor lys lejlighed med to soveværelser, et badeværelse og glasindglasset altan i centrum af Vélez-Málaga, møbleret med smagfuldt design og et udvalg af produkter af høj kvalitet.
Beliggende på første sal i en bygning med elevator, er alle faciliteter lige om hjørnet, herunder skoler, sundhedscenter, supermarkeder og offentlig transport.
En rummelig åben stue med køkken og køkkenø, samt stue med spiseplads og en glasindglasset altan. Køkkenapparater af højeste kvalitet, herunder et integreret vinkøleskab i køkkenøen.
I tilknytning til køkkenet er der et opbevaringsrum med vaskemaskine og vandvarmer samt adgang til en indendørs terrasse.
Termoruder og automatiske persienner i alle vinduer, slidstærkt gulv og moderne belysningsarmaturer i alle rum.
Da lejligheden blev renoveret, blev el- og VVS-installationerne også udskiftet.
Vélez-Málaga er hovedstaden i Axarquía-regionen og kan prale af en rig historisk, kulturel, arkitektonisk og gastronomisk arv, samt at den ligger tæt på den smukke strand Torre del Mar.
Stranden i Torre del Mar ligger kun 8 minutter i bil, og der er også en regelmæssig busforbindelse. Det tager kun 12 minutter til den berømte Baveria golfbane,
og det tager lige under 40 minutter til Malaga lufthavn.
Egenskaber
Climate control
-
A/C
Condition
-
Meget God
Features
-
Elevator
-
Indbyggede Garderobeskabe
-
Tæt På Transport
-
Privat Terrasse
-
Pulterrum
-
Termoruder
Kitchen
-
Fuldt Udstyret
Parking
-
Gade
Security
-
Elektriske skodder
-
Dørtelefon
Setting
-
By
-
Nær Golf
-
Nær Forretninger
-
Nær Havet
-
Nær By
-
Nær Skole
-
Nær Skisportssted
-
Aflukket boligområde
Utilities
-
Elektricitet
Beliggende i
Købekraft
Beregn din månedlige afdrag på lån
Din forventede månedlige ydelse
Bliv forhåndsgodkendtBolig-udland samarbejder med Mortage Direct
Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.
Mere infoKøbsomkostninger
Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.