2,239 €/m2
PENTHOUSE-NIVEAU · SYDVENDT · 50 M FRA HAVET
Bebygget areal på 88 m² med tre soveværelser, ét komplet badeværelse og et gæstetoilet. Planløsningen omfatter entré, separat køkken med tilstødende bryggers/opbevaringsrum samt stue-spisestue med direkte adgang til en stor sydvendt terrasse. Terrassen har et privat depotrum velegnet til udendørs- og strandudstyr. Lejligheden ligger på 4. sal i en bygning med elevator.
Gensalgsejendom, klar til salg. Beliggenheden er mod gaden. Bygningen har elevator og er tilpasset personer med nedsat mobilitet. Parkeringspladser findes i bygningen og kan købes separat, afhængig af tilgængelighed.
Beliggende 50 m fra havet, strandpromenaden og de naturlige havbassiner i Torrevieja, med restauranter, caféer, supermarkeder og busstoppested i gåafstand. Den renoverede havn er også tilgængelig til fods.
Velegnet til helårsbeboelse eller som investering. Kontakt os gerne for fremvisning eller yderligere information — vi står klar til at hjælpe.
Egenskaber
Condition
-
God
Features
-
Elevator
-
Indbyggede Garderobeskabe
-
Privat Terrasse
-
WiFi
-
Gæstelejlighed
-
Pulterrum
Furniture
-
Fuldt møbleret
Kitchen
-
Fuldt Udstyret
Orientation
-
Syd
Parking
-
Gade
Setting
-
Strand Første Række
-
Forretningsområde
-
Nær Marina
Utilities
-
Elektricitet
-
Telefon
Udsigt
-
Strand
-
Vej
Beliggende i
Købekraft
Beregn din månedlige afdrag på lån
Din forventede månedlige ydelse
Bliv forhåndsgodkendtBolig-udland samarbejder med Mortage Direct
Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.
Mere infoKøbsomkostninger
Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.