Øverst Etage Lejlighed til salg i Campo Mijas

Bolig ID: R5264719

€260,000

2,737 €/m2


95
2
soveværelser
2
Badeværelser
58
terrace
42
Grundareal

Smukt renoveret lejlighed med to soveværelser og to badeværelser på øverste etage, beliggende i det meget eftertragtede område El Coto / Campo Mijas.

Dette lyse og moderne hjem tilbyder en forhøjet beliggenhed med åben udsigt mod Mijas-bjergene, hvilket skaber en fredelig og privat atmosfære. Ejendommen er indrettet til en høj standard overalt og har moderne badeværelser, et stilfuldt køkken og velproportionerede soveværelser, herunder et soveværelse med eget badeværelse.

En af de mest bemærkelsesværdige funktioner er den private tagterrasse, ideel til udendørs spisning, solbadning eller blot at nyde den omkringliggende bjergudsigt og middelhavsklimaet. Da lejligheden ligger på øverste etage, drager den fordel af fremragende naturligt lys og ekstra privatliv.

Beliggende i et roligt boligområde, samtidig med at den forbliver tæt på lokale faciliteter, skoler, transportforbindelser og kysten, er denne ejendom ideel som permanent bolig, feriehus eller investeringsmulighed.


Beliggende i

Købekraft

Beregn din månedlige afdrag på lån

Din forventede månedlige ydelse

Bliv forhåndsgodkendt

Bolig-udland samarbejder med Mortage Direct

Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.

Mere info

Købsomkostninger

Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.

Samlede udgifter

Du kan måske også lide disse boliger