3,542 €/m2
Vi præsenterer denne smukt renoverede lejlighed med tre soveværelser og to badeværelser på anden sal i det eftertragtede område af Riviera del Sol. Soveværelset har eget badeværelse. Boligen er for nylig blevet renoveret overalt og tilbyder en frisk, moderne atmosfære med lyse opholdsrum og stilfulde finish.
Selvom bygningen ikke har elevator, tilbyder lejligheden fremragende komfort og bekvemmelighed, herunder underjordisk parkering for sikker adgang. Beboerne drager også fordel af en dejlig fælles swimmingpool, perfekt til at nyde middelhavsklimaet.
Beliggenheden er ideel for familier med gode skoler i det omkringliggende område og nem adgang til lokale faciliteter, transportforbindelser og fritidsfaciliteter.
Denne nøglefærdige ejendom tilbyder fantastisk værdi som enten permanent bolig, feriehus eller investeringsmulighed
Egenskaber
Condition
-
Meget God
-
Renoveret for nylig
Features
-
Overdækket Terrasse
-
Indbyggede Garderobeskabe
-
Privat Terrasse
-
En-Suite Badeværelse
-
Marmorgulv
-
Optisk Fiber
Furniture
-
Umøbleret
Garden
-
Fælles
Kitchen
-
Fuldt Udstyret
Orientation
-
Syd
Parking
-
Parkeringskælder
Pool
-
Fælles
Security
-
Lukket Kompleks
-
Dørtelefon
-
Alarm
Setting
-
Nær Golf
-
Nær Havet
-
Nær Skole
-
Aflukket boligområde
Udsigt
-
Panoramisk
-
Have
-
Pool
Beliggende i
Købekraft
Beregn din månedlige afdrag på lån
Din forventede månedlige ydelse
Bliv forhåndsgodkendtBolig-udland samarbejder med Mortage Direct
Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.
Mere infoKøbsomkostninger
Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.