Villa til salg i Benijófar

Bolig ID: R5251501

€399,900 - €399,900

4,081 €/m2


98
-
103
3
-
3
soveværelser
2
-
2
Badeværelser
0
terrace
224
-
314
Grundareal

Ny udvikling: Priser fra 399,900 € til 399,900 €. [Senge: 3 - 3] [bade: 2 - 2] [bygget størrelse: 98.00 m2 - 103.00 m2]

Denne nye boligudvikling i Benijófar tilbyder en række moderne hjem, der er designet til komfort og stil. Lyse interiører, gennemtænkte planløsninger og kvalitetsmaterialer skaber indbydende rum, der både føles moderne og varme. Hvert hjem giver en harmonisk balance mellem opholds- og hvileområder og sikrer funktionalitet uden at gå på kompromis med æstetikken.

Boligerne er udstyret med essentielle funktioner som forberedelse til aircondition, motoriserede aluminiums-persienner, badeværelsesmøbler med spejle og brusevægge samt et walk-in-closet og indbyggede skabe. Disse detaljer øger komforten og bevarer et moderne og ensartet design gennem hele hjemmet.

Perfekt til helårsbeboelse eller som et stilfuldt middelhavstilflugtssted kombinerer denne udvikling ro, bekvemmelighed og en gennemtænkt tilgang til moderne livsstil.


Egenskaber

Climate control

  • Præinstalleret A/C
  • A/C Varm
  • A/C Kold

Condition

  • NyByggeri

Features

  • dresser-wardrobe
    Indbyggede Garderobeskabe
  • bus-2
    Tæt På Transport
  • Solterasse
  • home-improvement-12_1
    Vaskehus

Kitchen

  • Fuldt Udstyret
  • Køkken-Stue

Orientation

  • Syd

Parking

  • Åben
  • Privat

Pool

  • Privat

Setting

  • Strandside
  • Nær Havn/Marina
  • Nær Forretninger
  • Nær Havet

Utilities

  • wall-socket
    Elektricitet
  • Telefon

Udsigt

  • Pool

Beliggende i

Købekraft

Beregn din månedlige afdrag på lån

Din forventede månedlige ydelse

Bliv forhåndsgodkendt

Bolig-udland samarbejder med Mortage Direct

Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.

Mere info

Købsomkostninger

Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.

Samlede udgifter

Du kan måske også lide disse boliger