
10,360 €/m2
Meget charmerende villa i den nedre del af Torreblanca.
Villaen tilbyder fuldstændig privatliv og en fantastisk udsigt over både havet og bjergene fra de mange terrasser.
Privat pool
Stor privat garage til 2 biler og opbevaringsplads. Derudover tilbyder den lukkede indkørsel plads til mindst 2 biler mere.
Både porten til indkørslen og garagen er elektrisk og kan åbnes med fjernbetjening.
Indenfor finder du 3 soveværelser
2 nyrenoverede badeværelser i skandinavisk stil
Nyt åbent køkken
Bryggers
Åben spisestue. Stue med pejs og skydedøre i glas fra gulv til loft med adgang til en af de store terrasser.
Hvis du kan lide moderne og stadig have den autentiske andalusiske villa med masser af udendørs plads og privat pool i fuldstændig privatliv ... så er dette villaen for dig.
Egenskaber
Climate control
-
A/C
Condition
-
Meget God
Features
-
Indbyggede Garderobeskabe
-
Privat Terrasse
-
Pulterrum
-
Vaskehus
-
Optisk Fiber
Furniture
-
Kan købes
Garden
-
Privat
Kitchen
-
Fuldt Udstyret
Orientation
-
Sydøst
-
Syd
-
Sydvest
Parking
-
Garage
-
Mere end én
-
Privat
Pool
-
Privat
Security
-
Lukket Kompleks
Setting
-
Nær Havet
Utilities
-
Elektricitet
Udsigt
-
Hav
-
Bjerge
Beliggende i
Købekraft
Beregn din månedlige afdrag på lån
Din forventede månedlige ydelse
Bliv forhåndsgodkendtBolig-udland samarbejder med Nykredit
Få en tryg bolighandel i Spanien med dansk realkredit.
Mere infoKøbsomkostninger
Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.