
4,818 €/m2
Ny udvikling: Priser fra 674,500 € til 674,500 €. [Senge: 4 - 4] [bade: 3 - 3] [bygget størrelse: 140.00 m2 - 140.00 m2]
Projektet består af 2 étplansvillaer med privat swimmingpool på 30 m² og parkeringsplads på grunden. Ejendommene har en stor have og solarium på taget, som gør det muligt at nyde solen hele året.
Hver villa har 4 soveværelser og 3 fuldt udstyrede badeværelser. Husene er designet i moderne stil med åbent plan-koncept, herunder fuldt udstyret køkken og opholds-/spisestue.
Udviklingen ligger i Roldán (Murcia), i et aflukket og overvåget resortområde, inden for en delplan på 300.000 m², omgivet af alle faciliteter, sportsanlæg og tæt på flere golfbaner.
Egenskaber
Climate control
-
Præinstalleret A/C
Condition
-
NyByggeri
Features
-
Indbyggede Garderobeskabe
-
Solterasse
Garden
-
Privat
Kitchen
-
Fuldt Udstyret
-
Køkken-Stue
Parking
-
Privat
Pool
-
Privat
-
Opvarmet
Security
-
Lukket Kompleks
Setting
-
Nær Golf
Udsigt
-
Have
-
Pool
Beliggende i
Købekraft
Beregn din månedlige afdrag på lån
Din forventede månedlige ydelse
Bliv forhåndsgodkendtBolig-udland samarbejder med Nykredit
Få en tryg bolighandel i Spanien med dansk realkredit.
Mere infoKøbsomkostninger
Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.