Lejlighed til salg i Manilva

Bolig ID: MLC-MLSC2991318

€125,000

962 €/m2


130
3
soveværelser
2
Badeværelser
0
Grundareal

Investeringsmulighed! 130M2 bolighus, der skal ombygges til et hjem, 130M2, med indgang fra gaden og udsigt mod vest til bjerget, så du får aftensol. Store muligheder, god plads, ingen fællesbygning. Spørg for mere information. Papirarbejdet for adskillelse er i gang og næsten færdigt. Det rette øjeblik til at istandsætte dette dejlige sted i centrum af Manilva pueblo. Med alle faciliteter ved hånden. Vi har nøglen, se videoen, vi kan hjælpe med et realkreditlån, hvem tør?

Egenskaber

Orientation

  • Vest

Beliggende i

Købekraft

Beregn din månedlige afdrag på lån

Din forventede månedlige ydelse

Bliv forhåndsgodkendt

Bolig-udland samarbejder med Mortage Direct

Vi tilbyder vores kunder de bedst mulige boliglån til ejendomskøb i Spanien. Få det bedste spanske boliglån med Mortgage Direct.

Mere info

Købsomkostninger

Vores udgiftskalkulator giver et skøn over alle omkostninger forbundet med at købe et hus i Spanien. Brug kun disse tal som vejledning: De faktiske tal varierer afhængigt af ejendommen, ejendommens placering og den bank du vælger sammen med andre faktorer. Til det samlede beløb skal du tilføje dine afdrag på dit realkreditlån samt bankgebyrer, hvis din bank opkræver det.

Samlede udgifter

Du kan måske også lide disse boliger